MRS Vinç Platform


MRS Vinç kiralama şirketi olarak biz, Konya ve ilçelerinde faaliyet gösteren firmamız, uzun yıllardır profesyonel ekibi, zengin ekipmanı ve hızlı çözümleri siz müşterilerimiz için amaç edinmektedir.

Envanterimizde çeşitli ebatlarda bulunan vinçlerimiz; kamu ve özel bina bakım ve temizliği, üniversitelerde ve belediyelerde taşıma ve yenilemede, alış-veriş merkezlerinde sepet ihtiyacı duyulan bakımlarda, özel tesislerde girilmesi zor olan alanlarda, büyük otellerin iç ve dış alanlarında son olarak billboard ve panoların asılması gibi birçok alanda kullanılmaktadır.

Bu sayede çalışanların ulaşmasının zor olduğu yükseklikteki noktalara daha kolay ve güvenli ulaşılmasını, aynı zamanda hızlı iş bitişleri sağlamaktadır.

Neden Biz


Uzman Kadro

Kaliteli Hizmet

Zengin Ekipman

Hızlı Çözümler

kiralık sepetli vinç

Biz Kimiz?


Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız 2010’dan bu yana faaliyet göstermektedir. İşinde uzman personel, kaliteli hizmet, uygun fiyat ve güvenli çalışma ortamı politikası ile bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Kısaca çalışanların ulaşmasının zor olduğu yükseklikteki noktalara daha kolay ve güvenli ulaşılmasını, aynı zamanda hızlı iş bitişleri için destek sağlamaktayız.

MRS Vinç Platform
0
0
0
0
MRS Vinç Platform

MRS Vinç Platformu; deneyimli ve uzman ekibiyle sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaç edinmiştir.

MRS Vinç Platform kiralama şirketi olarak, Konya ve ilçelerinde faaliyet göstermekteyiz. Uzun yıllardır profesyonel ekibimiz ve zengin ekipmanlarımızla siz değerli müşterilerimize hızlı çözümler üretiyoruz. Referanslarmız ile sizlere sunacağımız hizmetin kalitesini ön görebilir ve memnun kalacağınıza emin olabilirsimiz.

SIK KULLANILAN BAĞLANTILAR

İLETİŞİM

ÇALIŞMA SAATLERİ

Hergün: 7/24 açık

TAKİP EDİN