Kiralık Sepetli Vinç - Mrsvinçplatform

Sepetli Vinç

   Sepetli Vinçler yüksek yapıların artması sonucu çalışanların yüksek yerlere erişmek için ortaya çıkmış vazgeçilmez bir çözümdür. Sepetli vinçler yüksek yerler için en pratik ve uygun çözümlerin başında gelmektedir. Sepetli vinçlerin işlevsellikleri hem çalışan personeller açısından, hem de işverenler açısından güvenlik başta olmak üzere hızlı ve kolay olarak tamamlanmasını sağlar. Bu gibi avantajlardan dolayı son dönemlerde oldukça yaygınlaşmıştır.

Sepetli vinçlerin kullanım alanları oldukça geniştir. Yüksek yapıların cam temizliğinde, dış cephe tadilatlarında, reklam tabelası montajı, tamir, montaj, bakım, boya ve tadilat işlerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Özellikle çalışan işçi güvenliği bakımından çok önemli olan sepetli vinçleri, firmamızdan kiralayarak hizmet alabilirsiniz.

Sepetli Vinç Platform Çeşitleri ve Taşıdıkları Ağırlık?

Vinç Tipi Taşıdığı Ağırlık Detay
24 metrelik sepetli vinç 3,5 ton Şehir içerisinde rahatlıkla kullanılabilir.
30 metrelik sepetli vinç 7,5 ton Reklam panoları, direkler ve yüksek yapılar için uygundur.
45 metrelik sepetli vinç 15 ton İnşaatlar ve yüksek yapılar için uygundur.
53 metrelik sepetli vinç 26 ton Yüksek yerlere erişim için uygundur.
72 metrelik sepetli vinç 32 ton Çok yüksek yerlere erişim için uygundur.
Konya Sepetli Vinç

Sepetli Vinç Platformlar Nerede Kullanılır?

Sepetli vinç platformların kullanıldığı sektör ve iş kolları için bir sınırlama yoktur. İnsanların merdivenle çıkamayacağı yerlerde çalışılan her işte bu makineler kullanılabilir. Kullanım alanlarına aşağıdaki örnekler verilebilir:

  • Dış cephe camları temizliği ve bakımı,
  • Çatı ve çelik konstürksiyon montaj ve demontajı,
  • Reklam ve trafik tabelası gibi benzeri işlerde montaj, ve bakım,
  • Ağaç bakımı ve budama,
  • Binalarda dış cephe kaplama, mantolama ve boyama işleri,
  • Üst geçit ve köprülerin bakımı,
  • Uçak gemi gibi platformlarda bakım ve temizlik
  • Elektrik direkleri ve sokak lambalarındaki çalışmalar,
  • Yüksek yerlere eşya nakliyesi,

Tüm bu işler normal şartlarda çalışanların güvenliği konusunda risk barındırır. Ancak sepetli vinç platformlarda sağlam önlemler alınır ve tam bir güvenlik sağlanır.

MRS VINÇ Platform olarak, uzman operatörlerimiz, belgeli platform geniş araç yelpazesi ile size zengin bir servis hizmet sağlamaktadır. İhtiyaç duyduğunuz sepetli vinç MRSVINÇ Platform ile hizmetinize sunulmaktadır.

Mrsvinçplatform olarak; Konya’nın tüm ilçelerinde (Ahırlı, Akören, Akşehir, Altınekin, Beyşehir, Bozkır, Cihanbeyli, Çeltik, Çumra, Derbent, Derebucak, Doğanhisar, Emirgazi, Ereğli, Güneysınır, Hadim, Halkapınar, Hüyük, Ilgın, Kadınhanı, Karapınar, Karatay, Kulu, Meram, Sarayönü, Selçuklu, Seydişehir, Taşkent, Tuzlukçu, Yalıhüyük ve Yunak) ve çevre şehirlerde hizmet vermekte, profesyonel anlamda çözümler getiren ve farklı boyut, ölçülerde vinç çeşitliliğine sahip bir kuruluştur. Çalışmalarınızda hızlı ve en uygun çözümleri sizlere sağlamayı ve müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz. Bizleri arayarak sizlere en uygun teklifi alabilirsiniz. Referanslarımızdan da anlaşılacağı üzere profesyonel ve hızlı bir şekilde işleri bitirmeniz için sizlere yardımcı olacağız. Hemen arayın bizi arayın.0541 5979097