Sepetli Vinç Platformlar Nerelerde Kullanılır?

Sepetli Vinç Ne işe Yarar?

   Sepetli vinç platformların kullanıldığı sektör ve iş kolları için bir sınırlama yoktur. Sepetli vinçlerin kullanım yerleri genellikle yüksek yerlerde güvenli ve kolay çalışmayı sağlar. Yani insanların merdivenle çıkamayacağı yerlerde çalışılan her işte bu makineler kullanılabilir. Sepeti sayesinde çok sayıda işçiyi tekseferde oraya ulaştırır ve işin normalinden daha hızlı ve güvenli tamamlanmasını sağlar.

Sepetli Vinç Platformlar Nerelerde Kullanılır?

Sepetli vinç platformların kullanıldığı sektör ve iş kolları için bir sınırlama yoktur. İnsanların merdivenle çıkamayacağı yerlerde çalışılan her işte bu makineler kullanılabilir. Kullanım alanlarına aşağıdaki örnekler verilebilir:

 • Dış cephe camları temizliği ve bakımı,
 • Oteller ve alışveriş merkezleri dış cephe temizlikleri,
 • Binalarda dış cephe kaplama, sökme işlemlerinde,
 • Çatı ve çelik konstürksiyon montaj ve demontajı,
 • Reklam ve trafik tabelası gibi benzeri işlerde montaj, ve bakım,
 • Ağaç bakımı ve budama,
 • Binalarda dış cephe kaplama, mantolama ve boyama işleri,
 • Üst geçit ve köprülerin bakımı,
 • Uçak gemi gibi platformlarda bakım ve temizlik
 • Elektrik direkleri ve sokak lambalarındaki çalışmalar,
 • Yüksek yerlere eşya nakliyesi,
 • Billboard ve panoların asılmasında,,

gibi alanlarda sepetli vinçler kullanılmaktadır.

Sepetli Vinç Ne işe Yarar?

Tüm bu işler normal şartlarda çalışanların güvenliği konusunda risk barındırır. Ancak sepetli vinç platformlarda sağlam önlemler alınır ve tam bir güvenlik sağlanır.

Sepetli Vinç Platform Çeşitleri Nelerdir?

Çalışılacak bölgedeki ihtiyaca gore değişiklilik gösteren bu konuda değişik modeller ve ölçüler bulunmaktadır. Metraj olarak 20, 25, 30, 43, 45, 53, 60, 65, 68, 70 ve 84 metrelik sepetli vinç ölçüleri ve yük kapasiteleri vardır. Detay için sepetli vinç çeşitleri ve taşıdığı ağırlıklar konulu başlığa tıklayarak erişebilirsiniz. Sepetli vinç imalatına göre eklemli ve eklemsiz platformlar, mobil ve makaslı platformlar olarak değişmektedir. Teknolojik gelişmelerle artık eski tip modeller yerine daha üstün özellikler kullanılmaktadır. Sepetli vinç platformlar günden güne populerliğini arttırmış ve avantajlar sağlamıştır.

Sepetli vinç imalatına göre eklemli ve eklemsiz vinç platformlar, mobil ve makaslı platformlar olarak değişmektedir. Teknolojik gelişmelerle artık eski tip modeller yerine daha üstün özellikler kullanılmaktadır. Sepetli vinç platformlar günden güne populerliğini arttırmış ve avantajlar sağlamıştır. 

MRS VINÇ Platform olarak, uzman operatörlerimiz, belgeli platform geniş araç yelpazesi ile size zengin bir servis hizmet sağlamaktadır. İhtiyaç duyduğunuz sepetli vinç platformu hakkında detayları web sitesinden www.mrsvincplatform.com detaylara ulaşabilirsiniz.

Mrsvinçplatform olarak; Konya’nın tüm ilçelerinde (Ahırlı, Akören, Akşehir, Altınekin, Beyşehir, Bozkır, Cihanbeyli, Çeltik, Çumra, Derbent, Derebucak, Doğanhisar, Emirgazi, Ereğli, Güneysınır, Hadim, Halkapınar, Hüyük, Ilgın, Kadınhanı, Karapınar, Karatay, Kulu, Meram, Sarayönü, Selçuklu, Seydişehir, Taşkent, Tuzlukçu, Yalıhüyük ve Yunak) ve çevre şehirlerde hizmet vermekte, profesyonel anlamda çözümler getiren ve farklı boyut, ölçülerde vinç çeşitliliğine sahip bir kuruluştur. Çalışmalarınızda hızlı ve en uygun çözümleri sizlere sağlamayı ve müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz. Bizleri arayarak sizlere en uygun teklifi alabilirsiniz. Referanslarımızdan da anlaşılacağı üzere profesyonel ve hızlı bir şekilde işleri bitirmeniz için sizlere yardımcı olacağız. Hemen arayın bizi arayın.0541 5979097